کد خبر : 941 ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت [ ۴:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۵۹ نفر از از بازداشت شدگان اخیر آزاد شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: تعدادی از اغتشاشگران اخیر در بندرعباس با قرار وثیقه و کفالت و برخی نیز بلاقید از زندان آزاد شدند. ‌به گزارش ایسنا، سعید اسدی آخرین وضعیت پرونده اغتششات در بندرعباس را تشریح کرد وگفت: شماری از این افراد در ناآرامی‌های اخیر […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: تعدادی از اغتشاشگران اخیر در بندرعباس با قرار وثیقه و کفالت و برخی نیز بلاقید از زندان آزاد شدند.

‌به گزارش ایسنا، سعید اسدی آخرین وضعیت پرونده اغتششات در بندرعباس را تشریح کرد وگفت: شماری از این افراد در ناآرامی‌های اخیر دستگیر شدند که اکثر آنان با صدور قرار قبولی کفالت و وثیقه و برخی نیز بلاقید آزاد شده‌اند.

وی افزود: با کسانی که به علت اغتشاشات و ناآرامی‌ها به زندان معرفی شده بودند دیدار داشتیم و بسیاری از آنان اظهار ندامت و پشیمانی کرده و اعلام کردند که تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته‌اند که پس از بررسی سابقه، نیت و اعترافات آنان با صدور قرار قبولی کفالت، وثیقه و برخی نیز بلاقید از زندان آزاد شده‌اند.

دادستان بندرعباس بر برخورد قاطع با لیدرها و عوامل اصلی تاکید و عنوان کرد: ۱۸ نفر از این عوامل در بازداشت بسر می‌برند که پرونده این افراد در شعبات ویژه در حال رسیدگی و تحقیقات تکمیلی است.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها