کد خبر : 350 ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت [ ۱۱:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با تخریب اماکن احداثی غیرمجاز؛

۳۲ هکتار از اراضی ملی برازجان رفع تصرف شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، سرهنگ اکبر صیادی اظهار داشت: در اجرای مصوبات شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی دشتستان پس از شناسایی توسط کارشناسان، اداره راه و شهرسازی این شهرستان، بخش‌هایی از اراضی ملی را از دست زمین خواران سودجو آزاد کرد. […]

زمین خواری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، سرهنگ اکبر صیادی اظهار داشت: در اجرای مصوبات شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی دشتستان پس از شناسایی توسط کارشناسان، اداره راه و شهرسازی این شهرستان، بخش‌هایی از اراضی ملی را از دست زمین خواران سودجو آزاد کرد.

وی اضافه کرد: به همه کسانی که قصد خرید ملک و یا زمینی دارند توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام از اصالت سند و ملی بودن آن ملک اطمینان حاصل کنند.

صیادی ادامه داد: در اجرای منویات مقام معظم رهبری از هرگونه تعدی و دست اندازی به اموال و املاک ملی در استان‌های سراسر کشور و استان بوشهر قاطعانه ممانعت خواهد شد.

معاون اداره راه و شهرسازی دشتستان گفت: برای جلوگیری از زمین خواری و دست اندازی به بیت المال و انفال عمومی امروز ۳۲ هکتار از اراضی دولتی در شرق شهر برازجان که به‌صورت غیرقانونی ساخت شده بود با تخریب این ساخت و سازها به دولت بازگشت.

صائب یزدانپناه افزود: این اراضی به ارزش ۳۵ میلیارد ریال از اموال بیت المال بود که از دست متصرفان خارج شد.

 

برچسب ها : ,
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها